invitrozgwarancja.pl
logo

O programie

oprogramie2IVF 100% GWARANCJI 

Marzycie o dziecku, jednak wszystkie metody naturalnego poczęcia zawiodły? Stoicie więc przed trudną decyzją – in vitro, ale obawiacie się niepowodzeń i związanego z nimi ryzyka finansowego?

Z myślą o Was powstał program IN VITRO 100% GWARANCJI, optymalizujący koszty związane z leczeniem niepłodności metodą in vitro, który zabezpiecza Wasz budżet rodzinny na wypadek niepowodzenia.

 

ZAŁOŻENIA PROGRAMU

IN VITRO 100% GWARANCJI to pierwszy w Polsce program gwarantujący leczenie metodą in vitro zakończone ciążą lub pełny zwrot, poniesionych w ramach programu, kosztów leczenia.

Zapewniamy Państwa, że cały zespół lekarzy i specjalistów Gyncentrum dołoży wszelkich starań, aby Wasze marzenie o dziecku spełniło się. Jeżeli jednak z jakichś przyczyn nie uda się uzyskać ciąży, klinika zwróci Wam całą wpłaconą kwotę, którą będziecie mogli przeznaczyć na inne cele.

 

ZASADY PROGRAMU

W ramach programu przewidziane są 4 procedury zapłodnienia pozaustrojowego IVF-IMSI w ramach jednej zryczałtowanej opłaty w wysokości 29 500 zł, do wykorzystania w ciągu 2 lat.

Po stwierdzeniu ciąży w 12. tygodniu, program uznaje się za zakończony.

Jeżeli po upływie 24 miesięcy od momentu przystąpienia do programu i wykorzystaniu wszystkich procedur uwzględnionych w programie nie zostanie stwierdzona ciąża, nastąpi zwrot pełnej kwoty ryczałtu.

W przypadku pierwszej procedury zakończonej ciążą opłata ryczałtowa ulega obniżeniu do wysokości 7500 zł. Pozostała kwota ulega zwrotowi.

 

CO GWARANTUJE PROGRAM?

Przystępując do programu zyskujecie nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale również dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań medycznych w zakresie leczenia niepłodności.

Program IN VITRO 100% GWARANCJI obejmuje:

- wszystkie wizyty lekarskie wraz z USG (od momentu rozpoczęcia procesu właściwej stymulacji hormonalnej)*

- badania laboratoryjne związane z oceną przebiegu procesu stymulacji hormonalnej,

- zabieg pobrania komórek jajowych,

- procedury embriologiczne związane z zapłodnieniem komórek,

- transfer uzyskanych niezamrożonych zarodków,

- badania HCG weryfikujące wynik procedur IVF-IMSI.

W ramach programu przeprowadzane jest zapłodnienie wszystkich dojrzałych pobranych komórek metodą docytoplazmatycznej iniekcji pojedynczego, morfologicznie wyselekcjonowanego plemnika do komórki jajowej (IMSI), hodowla zarodków oraz transfer maksymalnie 2 zarodków.

Korzystając z programu IN VITRO 100% GWARANCJI trafiacie pod opiekę najlepszych specjalistów od lat zajmujących się leczeniem niepłodności.

 

*Koszt leków podawanych w procesie stymulacji nie wchodzi w skład opłaty ryczałtowej i jest dodatkowo płatny.

 

KTO MOŻE ZAKWALIFIKOWAĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Udział w programie nie jest ograniczony wiekowo.

Kwalifikacji do programu dokonuje lekarz Gyncentrum podczas wizyty konsultacyjnej.