invitrozgwarancja.pl
logo

O Gyncentrum

 

Klinika Gyncentrum to obecnie jeden z najnowocześniejszych ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności w Polsce. Nasze międzynarodowe doświadczenie to ponad 20 lat na rynku. Od 2012 roku jesteśmy także realizatorem rządowego programu in vitro, dzięki któremu spełniliśmy wiele marzeń o dziecku.

Zatrudniamy najlepszych lekarzy i specjalistów z dziedziny endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Dodatkowo zapewniamy naszym Pacjentom wsparcie psychologa i dietetyka.

Klinika dysponuje także nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz wysokiej klasy sprzętem laboratoryjnym i zabiegowym. Wyróżniamy się wprowadzeniem i zastosowaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu, takich jak: IMSI, PICSI, witryfikacja zarodków i oocytów, genetyczna analiza zarodka PGD, Assisted Hatching, całodobowy monitoring zarodków Primo Vision. Ponadto oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych oraz bezpośredni dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum.

Zobaczcie film o klinice:

 

Klinika Gyncentrum aktywnie uczestniczy, a także jest organizatorem wielu przedsięwzięć mających na celu informowanie i edukowanie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności. Jesteśmy realizatorami kampanii profilaktyczno-edukacyjnych „Zdrowa Mama!” i „Zdrowy Tata!”, promujących świadome macierzyństwo i ojcostwo.

Więcej informacji na temat Kliniki Gyncentrum oraz oferty znajdziecie Państwo na www.gyncentrum.pl

Marzysz o dziecku? Zobacz stronę www.zdrowa-mama.com.pl  Chcesz zostać ojcem? Zobacz: www.zdrowytata.pl